при спалюванні азоту (N2) утворився нітроген (|||) оксид. написати рівняння описаної реакції та

обчислити масову частку Оксигену в оксиді, що утворився 70б!!!!! СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Барса Амет.

Ответ:

Объяснение:

2N2 + 3O2 → 2N2O3

Мr(N2O3) = Ar(N) * 2 + Ar(O) * 3 = 14 * 2 + 16 * 3 = 76

w(O) = Ar(O) * n/Мr(N2O3) * 100% = 16 * 3/76 * 100% = 63,16%