4. Завдання: У 250 г води розчинили 50 г солі. Знайти масову частку солі у добутому розчині. з

росписом дано. СРОООЧНООО!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Овакимян Сережа.

Відповідь:

50/250+50

50/300=1/5=25%

Пояснення:

Отвечает Штонда Александр.

Ответ:

дано

m(H2O) - 250g

m(NaCI) - 50g

знайти:

W(NaCI)

Объяснение:

Розв'язок

m(p-pa) = m(H20)+m(NaCI)=250+50=300g

W(NaCI)=m(NaCI)/m(p-pa)=50/300*100%=0,16(6)*100%=16,(6)

відповідь: 16,(6)%