Хімія:визначити яку Який об'єм водню виділиться при взаємодії 196 г ортофосфатної кислоти з магнієм

Срочно контрольна на завтра даю 30-35балів

Ответы на вопрос

Отвечает Антипин Егор.

Ответ:

Дано:

6Mg + 2H₃PO₄ = 2Mg₃PO₄ + 3H₂

m(H₃PO₄) = 196 г

V(H₂) — ?

Решение:

V(H₂) = n(H₂) × Vm = ⅔n(H₃PO₄) × 22,4 л/моль = ⅔(m(H₃PO₄)/M(H₃PO₄)) × 22,4 л/моль = ⅔(196 г÷98 г/моль) × 22,4 л/моль = 30 л.

1 0