Яка маса солі утвориться під час взаємодії 20 г магній оксиду з хлоридною кислотою?


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Евгений.

Объяснение:

MgO + 2HCl ----> MgCl2 + H2O

n(MgO)=20/40=2/4=0,5 моль

n(MgO)=n(MgCl2)

m(MgCl2)=0,5*95=47,5 г