Приготовити 20 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 0,05


Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Дано:

m р-ну(NaCl) = 20 г

ω(NaCl) = 0,05

Знайти:

m(NaCl) - ?

m(H2O) - ?

Розв'язання:

1) m(NaCl) = ω * m р-ну / 100% = 0,05 * 20 = 1 г;

2) m(H2O) = m р-ну(NaCl) - m(NaCl) = 20 - 1 = 19 г.

Відповідь: Маса NaCl становить 1 г; H2O - 19 г.

Отвечает Хасанов Сабир.

Ответ: для приготування розчину NaCl потрібно 1 г солі і 19 мл води

Объяснение: m(NaCl)=20 г • 0,05=1 г