Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення:

S=>SO2=>H2SO3=>MgSO3​ КТО ОТВЕТИТ НЕ ПРАВИЛЬНО КИНУ В БАН​​

Ответы на вопрос

Отвечает Зузулина Даша.

Ответ:

Объяснение:

S + O2 = SO2

SO2 + H2O = H2SO3

Mg + H2SO3 = MgSO3 + H2