До розчину сахарози масою 360 г з масовою часткою 20% добавили 40г води. Яка масова частка

новоутвореного розчину? Допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстова Анастасия.

Ответ:

18%

Объяснение:

1) 360*0.2=72 грамма сахара
2)360+40=400 грамм раствора
3)72:400*100%=18%