СРОЧНО 2) До 350 г водного розчину сахарози з масовою часткою 15 % додали ще 10 г цієї самої

речовини. Зазнач масову частку сахарози в новоутвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Василий.

Ответ:

масова частка сахарози в новоутвореному розчині становить близько 17.36%.

Обьяснение:

Масова частка сахарози: 17%

До 350 г водного розчину сахарози з масовою часткою 15 % додали ще 10 г цієї самої речовини. Зазнач масову частку сахарози в новоутвореному розчині.

Початкова маса сахарози у водному розчині дорівнює 15% від 350 г, тобто:

Маса сахарози = 15% * 350 г = 0.15 * 350 г = 52.5 г

Далі, до цього розчину додали 10 г цієї самої речовини. Загальна маса сахарози становитиме:

Загальна маса сахарози = 52.5 г + 10 г = 62.5 г

Масова частка сахарози в новоутвореному розчині обчислюється як відношення маси сахарози до загальної маси розчину, помножене на 100%:

Масова частка сахарози = (маса сахарози / загальна маса розчину) * 100% = (62.5 г / (350 г + 10 г)) * 100% = (62.5 г / 360 г) * 100% ≈ 17.36%