Допоможіть будь ласка! Заповніть хімічний ланцюжок:Mg → MgO → MgCl2 → MgOH → MgO


Ответы на вопрос

Отвечает Омельчук Андрей.

Відповідь:

2Mg+O2=2MgO

MgO+2HCl=MgCl2+H2O

MgCl2+2NaOH=Mg(OH)2+2NaCl

Mg(OH)2=MgO+H2O

Пояснення: