деяка сполка гідрогену з оксигеном містить 94,11% Оксигену, відносна молекулярна маса сполуки

дорівнює 34 а.о.м. Визначте формулу столуки​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойков Виктор.

Відповідь:(94,12/16):(5,88/1)=5,88:5,88=1:1(HO) Mr=16+1=17

34/17=2 => (HO)*2=H2O2

Пояснення: