СРОЧНО!!! Даю 60 баллов Яку масу алюмінію можна отримати з бокситу масою 200 кг, масова частка

алюміній оксиду у якому становить 95%, а масова частка виходу продукту від теоретичного дорівнює 98%? Рус: Какую массу алюминия можно извлечь из боксита массой 200 кг, массовая доля алюминий оксида в котором составляет 95%, а массовая доля выхода продукта от теоретического равна 98%?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Аня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(бокситу) = 200 кг

w(Al2O3) = 95% або 0,95

η(Al) = 98% або 0,98

Найти: m(Al) - ?

Обчислимо масу домішок у оксиді алюмінію:

m(Al2O3) = m(бокситу) * w(Al2O3) = 200 * 0,95 = 190 кг

Визначимо масову частку алюмінію в Al2O3:

М(Al2O3) = Ar(Al) * 2 + Ar(O) * 3 = 27 * 2 + 16 * 3 = 102

w(Al) = Ar(Al) * n/М(Al2O3) = 27 * 2/102 = 0,529

Розраховуємо теоретичну масу алюмінію:

mтеор.(Al) = m(Al2O3) * w(Al) = 190 * 0,529 = 100,51 кг

Знайдемо масова частка виходу продукту:

mпрак.(Al) = mтеор.(Al) * η(Al) = 100,51 * 0,98 = 98,5 кг

Отвечает Андреев Алексей.

Ответ:

Щоб визначити масу алюмінію, яку можна отримати з бокситу, спочатку необхідно знайти масу алюміній оксиду (Al₂O₃), що міститься в 200 кг бокситу.

Масова частка алюміній оксиду у бокситі становить 95%, що означає, що в 200 кг бокситу міститься:

Маса Al₂O₃ = 200 кг × 0.95 = 190 кг

Далі, масова частка виходу продукту від теоретичного дорівнює 98%. Це означає, що з 190 кг Al₂O₃ можна отримати:

Маса алюмінію = 190 кг × 0.98 = 186.2 кг

Отже, з бокситу масою 200 кг можна отримати близько 186.2 кг алюмінію.