Срочно! Помогите, пожалуйста какое количество либеральной кислоты содержится в 63% - ной массовой

доле 100 г водного раствора?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Алина.

Ответ:

Чтобы решить данную задачу, нам необходимо вычислить количество либеральной кислоты в 100 г водного раствора с 63% массовой долей.

Для этого мы можем использовать простое пропорциональное соотношение. Пусть х - количество либеральной кислоты в граммах, содержащееся в 100 г раствора.

Массовая доля лимонной кислоты: 63% = 63/100 = 0.63

Теперь мы можем составить пропорцию:

0.63 (масса лимонной кислоты) / 100 (масса раствора) = x (масса либеральной кислоты) / 100 (масса раствора)

Упрощая пропорцию, получим:

0.63/100 = x/100

Перемножим значения по диагонали:

0.63 * 100 = x * 100

63 = x

Таким образом, количество либеральной кислоты в 100 г водного раствора с 63% массовой долей составляет 63 г.

Отвечает Галимук Юрий.

Щоб обчислити кількість лигандної кислоти в 100 г водного розчину, нам потрібно знати масову концентрацію розчину (або масу кислоти в 100 г розчину) та молярну масу лигандної кислоти.

Молярна маса лигандної кислоти (HCl) дорівнює сумі мас атомів її складу, тобто масі атома водню та масі атома хлору:

M(HCl) = M(H) + M(Cl) = 1,008 г/моль + 35,45 г/моль = 36,458 г/моль

Масова концентрація (або маса) лигандної кислоти в 63% - ному водному розчині визначається як маса HCl у 100 г розчину. Це означає, що в 100 г розчину міститься 63 г HCl.

Щоб знайти кількість HCl в грамах, ми можемо використати формулу:

m(HCl) = % * m(розчину) / 100

де m(розчину) - маса водного розчину (100 г).

m(HCl) = 63% * 100 г / 100 = 63 г

Тепер ми можемо знайти кількість HCl в молях, використовуючи масу і молярну масу HCl:

n(HCl) = m(HCl) / M(HCl) = 63 г / 36,458 г/моль ≈ 1,73 моль

Отже, 100 г водного розчину з масовою долею HCl 63% містить близько 1,73 моль HCl.