Обчисли масу натрій сульфату, який міститься в розчині масою 146 г із масовою часткою розчиненої

речовини 17,8 %. Відповідь запиши цілим числом. Відповідь: маса солі г.

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-нуNa2SO4) = 146 г

w(Na2SO4) = 17,8 %

Найти: m(Na2SO4)- ?

Рішення:

m(Na2SO4) = m(р-нуNa2SO4)  * w(Na2SO4) : 100% =

= 146 * 17,8% : 100% = 26 г

Відповідь: маса солі 26 г