Здійсніть перетворення. CH3-CH3 → CH2=CH2→ C2H5OH → CH3COOC2H5→ C2H5OH→CO2 →C6H12O6. без Chat

Gpt!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Базикова Полина.

Це реакційна послідовність для процесу бродіння глюкози:

C6H12O6 → 2 CH3CH2OH + 2 CO2

Але спочатку глюкозу треба перетворити на етан. Отже, всі кроки послідовно:

C6H12O6 → 2 CH3-CH2-OH + 2 CO2

CH3-CH2-OH → CH2=CH2 + H2O

CH2=CH2 + H2O → CH3-CHO

CH3-CHO + CH3-CH2-OH → CH3COOC2H5 + H2O

CH3-CH2-OH → CH3COOC2H5 + H2O

CH3COOC2H5 → CH3COOH + CH3CH2OH

CH3CH2OH + O2 → 2 CO2 + 3 H2O

Отже, повна реакційна послідовність виглядає наступним чином:

C6H12O6 + 6 O2 → 6 CO2 + 6 H2O

або

глюкоза + кисень → вуглекислий газ + вода