6. Обчислити масову частку розчиненої речовини, якщо для приготування розчину використали 240 г

води і 60 г солі. С Дано и решением пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Расул.

Дано:

m(води) = 240 г

m(солі) = 60 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 60 + 240 = 300 г;

2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 60 * 100% / 300 = 20%.

Відповідь: Масова частка солі становить 20%.