ДАЮ 40 БАЛЛОВ! Допоможіть, дуже прошу!! Запишіть рівняння реакцій, що відповідають схемам:

1)_ZnO+___=_K2ZnO2+__ 2)_Al2O3+___=_Al(NO3)3)+___ 3)_BeO+___=_BeCl2+___ 4)____+_NaOH=_Na2BeO2+___ 5)_____+_Zn(OH)2=_ZnCl2+___ 6)_LiOH+____=_Li2ZnO2+___

Ответы на вопрос

Отвечает Ступальский Денис.

Ответ:

ZnO + 2KOH = K2ZnO2 + H2O

Al2O3 + 6HNO3 = 2Al(NO3)3 + 3H2O

BeO + 2HCl = BeCl2 + H2O

Be(OH)2 + 2NaOH = Na2BeO2 + 2H2O

2HCl + Zn(OH)2 = ZnCl2 + 2H2O

2LiOH + ZnO = Li2ZnO2 + H2O