1.(Бали:6) Вирішіть задачу. У розчині, маса якого 800 г, міститься 77 г натрій гідрокисду.

Обчисліть масову частку лугу в розчині. 2.(Бали:6) Вирішіть задачу. Обчисліть масу цукру та води, що необхідні для приготування розчину масою 700 г і масовою часткою цукру 10%КТО СПИШИТ С ИНЕТА - БАНННН!!!! + Робити задачу з повним розвязанням

Ответы на вопрос

Отвечает Адамова Бэлла.

Ответ:

спочатку 1 ,а потім 2

/-дробова риска

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=800 г

m(NaOH)=77 г

_____________________

w(NaOH)-?

Розв'язання

w(розч.реч)=m(розч.реч) / m(розчину)*100%

w(NaOH)=77 г / 800 г=9,625%~10%

Відповідь:9,625% або 10%

2.Дано:

m(розчину)=700 г

w(цукру)=10%=0.1

__________________

m(цукру)-?

m(води)-?

Розв'язання

w(розч.реч)=m(розч.реч)

______________ *100%

m(розчину)

m(цукру)=w(цукру)*m(розчину)=0.1*700=70 г

m(води)=m(розчину)-m(цукру)

m(води)=700 г - 70 г = 630 г

Відповідь:70 г , 630 г .