Скільки грам солі і води потрібно для приготування 200г 36%-го розчину?


Ответы на вопрос

Отвечает Неред Кирилл.

m(вещества)=m(раствора)

m вещества = 0,36 × 200 = 72 г

m(H2O) = 200 - 72 = 128 г

Ответ: 72 г; 128 г