Як зміниться концентрація розчину,якщо до 130 г 30% розчину додати 35 г солі?


Ответы на вопрос

Отвечает Лопатина Елизавета.

Ответ:

Для визначення зміни концентрації розчину після додавання додаткової кількості солі, спочатку треба визначити масу розчину після додавання солі, а потім обчислити нову концентрацію.

Дано:

Початкова маса розчину: 130 г

Початкова концентрація розчину: 30% (це означає, що у 100 г розчину міститься 30 г речовини)

Маса доданої солі: 35 г

Знайдемо нову масу розчину після додавання солі:

Нова маса розчину = Початкова маса розчину + Маса доданої солі

Нова маса розчину = 130 г + 35 г = 165 г

Визначимо масу речовини в новому розчині:

Маса речовини в новому розчині = Початкова маса речовини + Маса доданої солі

Маса речовини в новому розчині = (Початкова маса розчину * Початкова концентрація) + Маса доданої солі

Маса речовини в новому розчині = (130 г * 0,30) + 35 г = 39 г + 35 г = 74 г

Знайдемо нову концентрацію розчину:

Нова концентрація = (Маса речовини в новому розчині / Нова маса розчину) * 100%

Нова концентрація = (74 г / 165 г) * 100% ≈ 44,85%

Отже, після додавання 35 г солі до 130 г 30% розчину, нова концентрація розчину становить приблизно 44,85%.

можно лучший ответ пожалуйста)