При розчиненні натрій гідроксиду масою 10 г у воді масою 30 г утворюється розчин з масовою часткою

лугу​

Ответы на вопрос

Отвечает Смыслов Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NaOH) = 10 г

m(Н2О) = 30г

Найти:  w(NaOH) -?

1. Вичислимо масу розчину:

m(р-ну) = m(NaOH) + m(Н2О)  = 10 + 30 = 40 г

2.Знайдемо масову частку  NaOH в утвореному розчині:

w(NaOH) = m(NaOH)/m(р-ну) * 100% = 10/40 * 100% = 25%