Сіль масою 120 г розчинили у воді масою 340 г. Яка концентрація отриманого розчину? Срочно!!!!!!!!

Даю 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Тадевосян Тигран.

Дано:

m(солі) = 120 г

m(води) = 340 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 120 + 340 = 460 г;

2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 120 * 100% / 460 = 26%.

Відповідь: Масова частка солі становить 26%.