Натрий және азот, күкірт, фосфор қышқылдарының қалдықтарынан тұратын тұздардың формуласын

жазыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Юношев Максим.

Ответ:

Na+HNO3=NaNO3+H

Na+H2SO4=NaSO4+H2

Na+H3PO4=NaPO4+H3