Этиленнің жану реакциясының термохимиялық теңдеуі: С2Н4 + 3О2 = 2СО2 + 2Н2О + 1400 кДж, егер

реакцияға 336 л оттегі кірісетін болса, бөлінген жылудың мөлшері тап. Даю 30 баллов пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Аня.

Ответ:...............336л.................................х

C2H4+3O2=2CO2+2H2O+1400 кДж

...............67,2л..................................

х=336×1400/67,2=7000кДж

Ответ: Q-7000кДж

Объяснение: