Відносна молекулярна маса леткої сполуки Гідрогену з елементом 6-тої групи дорівнює 34.Визначте цей

елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Гафиева Аделя.

Mr(H₂E)=34

E(невідомий елемент)-?

Mr(H₂E)=1*2+Х

2+Х=34

Х=34-2

Х=32

Відповідь: S (сульфур)=32