Визначте формулу речовини яка є основним компонентом природного газу якщо до її складу входить

Карбон-75% та Гідроген. Відносна густина невідомої речовини за воднем становить 8

Ответы на вопрос

Отвечает Пожарная-Часть Аромашевская.

D = 8

M = D * M(H2) = 8 * 2 = 16  

M(C) = 16 * 0.75 = 12

M(H) = 16 - 12 = 4

n(C) = 12 / 12 = 1

n(H) = 4 / 1 = 4

CH4 - метан