Яку масу оцтової кислоти можна добути з 112 літрів ацетилену (н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Мяу Юля.

C2H2 + H2O = CH3COH

v(C2H2) = V/Vm = 5 моль

v (CH3COH) = (C2H2) = 5 моль

m(CH3COH) = n*Mr = 5*60 = 300 (грам)

Відповідь: 300 г.