Одновалентний метал масою 31,4г взаємодіє з водою, при цьому виділяється водень обємом 8,96л,

Визначте який це метал

Ответы на вопрос

Отвечает Савоськина Олеся.

2X+2H2O =2XOH+H2

n(H2)=8,96/22,4=0,4моль

nX:nH2=2:1

n(X)=0,4*2=0,8моль

M(X)=31,9/0,8=39,25г/моль

X-калий