Укажіть, який об`єм води потрібно додати до 600 г розчину калій хлориду з масовою часткою солі 20%,

щоб одержати розчин з масовою часткою 15%

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Глеб.
1) mp.p=w*mp/100=20*600/100=120 г
2) 15%=120/600+x  600+x=800  x=800-600=200
3) v=200/1=200 мл