Запропонуйте спосіб добування ферум(2) гідроксиду з таких речовин:Fe,HCl,Na,H2O.запишіть рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Баузер Александр.

FeO + H2O=Fe(OH)2
2Fe + 2H2O(влага) + O2(воздух) = 2Fe(OH)2;
2Fe + 2H2O + O2 = 2Fe(OH)2