У складі твердого залишку після неповного термічного розкладу наважки калій перманганату виявили

49,25г K2MnO4, 21,75г MnO2 та 15,8г KMnO4. Обчисліть масу калій перманганату, яка містилась у вихідній наважці.

Ответы на вопрос

Отвечает Шаймурат Елдана.

Ответ:94,8г

Объяснение:

2KMnO4→K2MnO4+MnO2+O2

Количество вещество K2MnO4=49,25/197=0,25 моль

Количество вещество MnO2=21,75/87=0,25 моль

тут видно,что разложилось 0,5 моль марганцовки,его масса

0,5*158=79,начальная масса 79+15,8=94,8г