3. Розрахуйте: а) масу СО2 кількістю речовини 2 моль; 6) кількість речовини кисню, об'єм якого 11,2

л (н.у.).

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Владислав.

m (CO2) = n × M = 2 × 44 = 88 г

n (O2) = V / Vm = 11,2 / 22,4 = 0,5 моль