Алкан масою 3,3 г займає об'єм 1,68 л. Обчисліть, який це алкан і напишіть його структурну формулу.


Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Любовь.
N = V/Vm

n = 1.68/22.4 = 0.075 моль

n = m/M

0.075 = 3.3/M

M = 3.3/0.075 = 44 г/моль

CnH2n+2 = 44

14n = 42

n = 42/12 = 3

С3Н8 — пропан.