Визнач масову частку натрій гідроксиду NaOH у розчині, який містить 40 г NaOH і 360 г води​


Ответы на вопрос

Отвечает Шарова Алина.

Ответ:W(NaOH) = m(NaOH):m(розч.)×100%

m(розч.)=40+360=400г

W(NaOH)=40÷400×100%=10%