Визначити формулу алкану якщо один літр його має массу 1,96г. Срочно!


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.
V(CxHy) = 1 л
m(CxHy) = 1.96 г

n(CxHy) = 1/22.4 = 0.0446 г/моль

M(CxHy) = 1.96/0.0446 = 44 г/моль

CnH2n+2 = 44

14n + 2 = 44

14n = 42

n = 42/14 = 3.

C3H8 або CH3-CH2-CH3 — пропан