Який об'єм необхідний для спалювання 50л пропену Срочно!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Жигаров Максим.
 
у тебе не дописана умова задачі. Можу припусити, що потрібно знайти обєм кисню. Якщо я права, тоді розвязуємо задачу за законом Гей-Люссака:

   50л      Хл
2С3Н6+9О2=6СО2+6Н2О
  2л         9л

х=50*9/2=225л