Знайти комплексну формулу алкану, якщо, відомо що відносна густина за повітрям 1,52


Ответы на вопрос

Отвечает Жардембек Енлик.

Mr(CxHy) = Mr(пов)·D(пов) = 1,52·29=44

загальна формула алканів:

СnH2n + 2

12n+2n+2=44

14n=42

n=3

C₃H₈