Допоможи з Хімії # 1. Рівняння добування Плюмбум(ІІ) оксиду з відповідною основи.2. Рівняння

реакції добування Гідроген Сульфіду з простих речовин.3. Зробіть Необхідні обчислення і запишіть масу (г) цинк оксиду який добувають спалюванням відповідного металу в кисні об'ємом 112 л.4. Рівняння реакцій за схемою S - S02 - S03 -CuS04. 5. Рівняння реакції Цинк Гідроксидом і Натрій оксидом при сплявленні .​

Ответы на вопрос

Отвечает Кострикова Вика.

1) Pb(OH)2 (t)= PbO + H2O

2) H2 + S (p)= H2S

3) 2Zn + O2 = 2ZnO

112/22.4 = y/162

y = 810 г

4) S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3

CuO + SO3 = CuSO4.

5) Zn(OH)2 + 2NaOH (t)= Na2ZnO2 + 2H2O