№1Запишіть рівняння реакцій, зазначте тип реакцій і назви продуктів! 1. Zn+H2SO4 - 2. Hl+Ca(OH)2-

3.Li2O+H3PO4- 4. HNO3+CaCO3- №2 Напишіть формули гідратів (основ, кислот або амфотрених гідроксидів) , що відповідають запропонованим оксидам. Al2O3- SO2- K2O- Mn2O7- №3 Замість крапок напишіть формули реагентів (кислот), продуктів реакцій і перетворіть схеми на хімічні рівняння CuO+...-Cu(NO3)2 - . Fe(OH)3 + .- Fe2(SO4)3 + . Al +..-AlCl3 + . №4 Визначте з якими речовинами центрального стовпчика може реагувати задана речовина -H2SO4- магній оксид, нітратна кислота, фосфор (5) оксид, вода, цинк, мідь, калій гідроксид. №5 Який обєм водню (н. у.) , виділиться в результаті взаємодії алюмінію масою 2.7 г з достатньою кількістю хлоридної кислоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобовская Анна.
Zn+H2SO4=ZnSO4+H2(осадок) Hl+Ca(OH)2=CaI2+H2O Li2O- oшибка проверь еще раз условие