Визначити об'єм H2O з кстю речовин 7 моль ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Объяснение:

дано

n(H2O)=7 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(H2O)

V(H2O)=n*Vm=7*22,4=156,8 л