Здійснити перетворення за схемою! Аl Al2O3 ALCL3 AL(OH)3 AL2O3 AL


Ответы на вопрос

Отвечает Голдобина Екатерина.
1, 2Al+ O3= Al2O3
2.Al2O3+ HCl=AlCl3+ H2O
3/ ALCl3+ Na(OH)2= Al(OH)3+ NaCl3
4/ Al(OH)3+ H2O=Al2O3+ H2O
5/ Al2O3= 2Al+ O3