Густина парів алкену за воднем дорівнює 14.Вивести формулу вуглеводню.Допоможіть,будь

ласка,срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Матула Олександр.
Молярна маса алкену = густина парів за воднем * М(Н2)= 14*2=28
СхН2х - загальна формула алкенів
12х+2х = 28 
х=2 
С2Н4