Обчисліть об'єм(л) сульфуру (|V) оксиду(н.у.) масою 158г.


Ответы на вопрос

Отвечает Инжиев Далер.

Дано:

m(SO2) =158 г                 n(SO2) = m(SO2) / M(SO2) = 158 / 64 = 2,5 моль

M(SO2) = 64 г/моль      V(SO2) = Vm *n = 22,4 * 2,5 = 56 л

Vm=22,4 л/моль

Найти:

V(SO2)