Розрахуйте об'єм (л) за н. у. суміші, що містить 2,0 г водню та 2,8 г азоту:


Ответы на вопрос

Отвечает Андреевна Дарья.
Дано:
m(H2) = 2 г
m(N2) = 2,8 г
Знайти:
V-?

М(Н2) = 2 г/моль
M(N2) = 28 г/моль
Vm = 22,4 л/моль
V(H2) = m(H2)/M(H2)*Vm
V(H2) = 2 г/2 г/моль*22,4 л/моль = 22,4 л
 V(N2) = m(N2)/M(N2)*Vm
V(N2) = 2,8 г/28 г/моль*22,4 л/моль = 2,24 л
V = V(H2)+V(N2)
V = 22,4 л + 2,24 л = 24,64 л
Вiдповiдь: 24,64 л