Знайдіть суму коефіцієнтів у рівнянні реакції K2CO3+FeCl2→


Ответы на вопрос

Отвечает Ясінська Таня.
5
K2CO3+FeCl2=FeCO3+2KCl
1+1+1+2=5
Отвечает Пугина Настя.
K2CO3+FeCl2→FeCO3+ 2KCl ∑коэф.=1+1+1+2= 5