До розчину що містить AgNO3 масою 25,5г долити розчин що містить сульфід натрію масою 7.8г .Яка

маса осаду що утвориться при цьому

Ответы на вопрос

Отвечает Жаябаев Нурислам.
2AgNO3 + Na2S = Ag2S + 2NaNO3

По умові відношення реагентів складає:

n(AgNO3) = 25.5/170 = 0.15 моль
n(Na2S) = 7.8/78 = 0.10 моль

0.15 : 0.10

По умові: 2 : 1

Na2S у недостачі.

0.1 = x/248

x = 24.8 г