Напишіть рівняння реацій горіння таких речовин А)Сірководню H2S б) ацителену C2H2 в)пропануС3Н8


Ответы на вопрос

Отвечает Корчагин Тоша.

2H2S+3O2=2H2O+2SO2

 

2C2H2+5O2=4CO2+2H2O

 

C3H8+5O2=3CO2+4H2O