Обчисліть масу пропанової кислоти, на нейтралізацію якої витратили розчин калій гідроксиду масою

40г з масовою часткою лугу 7%.

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Данил.

Ответ:

С3Н7СООН + KOH = C3H7COOK + H2O

m(KOH)=40×0.07=2,8 г.

n(KOH)=2,8÷56=0,05 моль

n(C3H7COOH) = 0,05 моль

m(C3H7COOH)= 0,05 × 88= 4.4г

Ответ: 4.4г