СРОЧНО яка маса натрію прореагує з етиловим спиртом якщо в результаті реалізації утворилася 4,48

л водню​

Ответы на вопрос

Отвечает Миргород Иван.

Ответ:

9,2 г

Объяснение:

2Na + 2C2H5OH = 2C2H5ONa + H2

V(H2) = 4,48 л

m(Na) - ?

n(H2) = V/V0 = 4,48 / 22,4 = 0,2 моль

n(Na) = 2*n(H2) = 2*0,2 = 0,4 моль

m(Na) = n*M = 0,4*23 = 9,2 г