Обчисліть і вкажіть об'єм амоніаку (н.у.) маса якого 3,4 грам


Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Аполлинария.

3.4 / 17 = 0.2 моль

0.2 * 22.4 = 4.48 литров

Отвечает Макарова Маша.

υ= m/Mr

υ(NH₃) = 3.4 г÷ 17 г/моль = 0.2 моль

υ=V/Vm   V=υ×Vm  Vm = 22.4 моль/л

V(NH₃) = 0.2 моль×22.4 моль/л = 4.48 літри