обчисліть обєм вуглекислого газу (н.у.) необхідний для перетворення 37 г кальцій гідроксиду на

кальцій карбонат...

Ответы на вопрос

Отвечает Мочалова Настя.
Дано:
m(Ca(OH)2)=37 г
Знайти:
V(CO2)=?

Розв'язок:
Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O
M(Ca(OH)2)=74, Vm=22.4
37/74=x/22.4
x=11.2
V(CO2)=11.2(л).